Zájeda, Stejskal & Partners s.r.o.

ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘ

Insolvenční návrh (právnické osoby)

Pokud se Vaše společnost dostala do potíží a budou-li splněny zákonné podmínky, jsme schopni Vám také pomoci s ukončením činnosti této společnosti, případně Vám navrhnout jiné vhodné řešení. Nebude-li jiné cesty, pak Vám zpracujeme insolvenční návrhy a ostatní nezbytné podklady tak, aby jste Vy nebo Vaše společnost mohli vstoupit do insolvence.


Přihlášení pohledávky

Disponujete-li pohledávkou dlužníka, se kterým bylo zahájeno insolvenční řízení, je nutné tuto Vaši pohledávku tzv. přihlásit do insolvence. Jsme připraveni Vám takový návrh expresně vyhotovit, včetně zajištění jeho podání na předmětný soud.


Návrh na povolení oddlužení (fyzické osoby)

Pokud jste zjistili, že jste si půjčili víc, než jste schopni splácet, nebo jste se z jiného důvodu dostali do situace kdy jíž nevíte jak dál, neváhejte se na nás obrátit a my se pokusíme připravit Váš insolvenční návrh tak, aby Vám byla převážná část Vašich dluhů odpuštěna. Tato forma insolvenčního řízení je však na delší povídání a proto nás raději přijďte navštívit osobně, nebo neváhejte využít našich volných pátečních minut, které pro Vás budou zcela ZDARMA.

Neváhejte tedy náš právní tým kdykoliv kontaktovat.